Tanszak

img

Klarinét

Emőd, Nyékládháza

Tanszakról

Eredmények

2021

  • XXIX. Regionális Fuvola és Klarinét Versenyek

    2021-06-08 10:00:12

    A versenyen részt vett emődi növendék:

    FUVOLA

    IV. korcsoport
    Ragályi Jázmin - arany minősítés

    Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva

    A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:

    FUVOLA

    II. korcsoport
    Páll Dorka - ezüst minősítés

    III. korcsoport
    Koba Bianka - arany minősítés

    Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné Móri Marianna

    KLARINÉT

    II. korcsoport
    Timkó Dávid - arany minősítés

    Felkészítő tanár: Felvidéki Anna

    Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó, Vincze Gabriella


  • III. Regionális klarinét-szaxofon verseny

    2021-06-07 09:00:08

    A versenyen részt vett emődi növendékek:

    I. korcsoport
    Tóth Boglárka - bronz minősítés
    III. korcsoport
    Boros Panna - kiemelt arany minősítés
    V. korcsoport
    Petruska Petra Mária - eszüst minősítés

    Felkészítő tanár: Tóth Gábor - tanári különdíj
    Zongorán kísért: Viszlai Dániel

    A versenyen részt vett nyékládházi növendékek

    II. korcsoport
    Timkó Dávid - bronz minősítés
    IV. korcsoport
    Szabó Sára - arany minősítés

    Felkészítő tanár: Felvidéki Anna
    Zongorán kísért: Vincze Gabriella



  • Miskolci Bartók Béla Zene- és Táncművészeti Szakgimnáziumba felvételt nyert növendékeink

    2021-02-19 09:00:08

    Emőd
    Boros Panna - klarinét
    Felkészítő tanár: Tóth Gábor

    Ragályi Jázmin - fuvola
    Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva

    Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó
    Szolfézs felkészítő tanár: Székelyné Ágoston Ildikó

    Nyékládháza
    Szabó Sára - klarinét
    Felkészítő tanár: Felvidéki Anna

    Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó, Vincze Gabriella
    Szolfézs felkészítő tanár: Vincze Gabriella
    Kötelező zongora felkészítő tanár: Berecki Zita




2020

  • I. Regionális Fafúvós Verseny - Miskolc

    2020-02-20 09:00:10

    KLARINÉT

    A versenyen részt vett nyékládházi növendékek

    I. korcsoport
    Timkó Dávid - 1. helyezés, fellépési lehetőség 
    III. korcsoport
    Szabó Sára - megosztott 2. helyezés

    Felkészítő tanár: Felvidéki Anna - legjobb felkészítő tanár díj

    A versenyen részt vett emődi növendékek

    II. korcsoport
    Boros Panna - megosztott 2. helyezés
    Rontó Krisztián Norisz 

    Felkészítő tanár: Tóth Gábor

    Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó és Vincze Gabriella



2019

  • II. Regionális Klarinét és Szaxofon Verseny - Dédestapolcsány

    2019-04-17 09:00:00

    A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:

    I. korcsoport
    Parsee Milan Cyrus - II. helyezés
    Timkó Dávid

    III. korcsoport
    Szabó Sára
    Felkészítő tanár: Felvidéki Anna

    A versenyen részt vett emődi növendékek:

    II. korcsoport
    Boros Panna - III. helyezés
    IV. korcsoport
    Papp Dániel
    Felkészítő tanár: Varga William

    Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó és Vincze Gabriella


Galéria