2024-02-29 10:00:05
A versenyen részt vett emődi növendék:
IV. korcsoport: Kiss Luca
Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva
A versenyen részt vett nyékládházi növendék:
II. korcsoport: Páll Dorka
Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné Móri Marianna
Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó
2024-02-25 14:00:21
Kiss Luca - fuvola
Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva
Zongorán kísért: Széklyné Ágoston Ildikó
2023-12-01 14:00:29
Kassai Simon
Felkészítő tanár: Koleszár Zsolt
Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó
2023-06-10 10:00:33
Szkaliczki Sarolta
Felkészítő tanár: Hizsnyik Evelin
Kiss Luca - III. helyezés
Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva
Molnár Lívia
Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva
2023-05-10 10:00:07
I. korcsoport
Turóczy Anita
II. korcsoport
Záborszki Réka
III. korcsoport
Nagy Zsombor - II. helyezés
Felkészítő tanár: Hutkainé Lövei Márta
2023-04-26 14:00:26
A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:
Jenei Ajna kiemelt arany minősítés
Szalma Zsófia ezüst minősítés
Kis Hannah ezüst minősítés
Sipos Boglárka ezüst minősítés
Miskolczi Magor ezüst minősítés
Felkészítő tanár: Berecki Zita
2023-04-25 09:30:27
Fuvola II. korcsoport
Koncsár Borbála
Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné Móri Marianna
Fuvola IV. korcsoport
Bertalan Katalin Mária - II. helyezés
Felkészítő tanár: Hizsnyik Evelin - tanári díj
Kiss Emma
Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva
Páll Dorka
Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné Móri Marianna
Fuvola V. korcsoport
Kiss Luca - I. helyezés és különdíj
Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva
Rákosi Eszter - II. helyezés
Felkészítő tanár: Hizsnyik Evelin
Fuvola VI. korcsoport
Juhász Vivien - II.helyezés
Felkészítő tanár: Hizsnyik Evelin
Fuvola VII. korcsoport
Koba Bianka III. helyezés
Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné Móri Marianna
Klarinét I. korcsoport
Szakáczki Zalán II. helyezés
Borbély Bálint III. helyezés
Felkészítő tanár: Felvidéki Anna
Édes Konor
Felkészítő tanár: Tóth Gábor
Klarinét II. korcsoport
Tóth Boglárka – dicséret és különdíj
Felkészítő tanár: Tóth Gábor
Trombita
Kassai Simon
Felkészítő tanár: Koleszár Zsolt
Zongorán kísért:
Székelyné Ágoston Ildikó - zongorakísérői díj
Vincze Gabriella
2023-04-21 14:00:49
A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:
Kis
Hannah
Miskolczi Magor,
Jenei Ajna - 1. helyezés
Nyékládházi Tavirózsák csoport - 1. helyezés
Az
együttes tagjai: Bodnár Luca, Hortobágyi Anna, Miskolci Dóra, Zsiga Levente,
Sipos Boglárka és Gelsei-Jaczkó Vendel.
Felkészítő tanár: Berecki Zita
2023-04-21 10:00:44
A találkozón részt vett emődi növendékek:
Harangvirág Csengettyű Együttes két fuvolás növendékkel kiegészülve:
Felkészítő tanár: Székelyné Ágoston Ildikó
A találkozón részt vett nyékládházi növendékek:
Campanella Csengettyű Együttes:
Felkészítő tanár: Vincze Gabriella
2023-04-17 17:00:41
Bronz minősítésben részesült:
Bodnár Luca
Gulybán Bella
Miskolci Dóra
Sereg Annamária
Zima Vivien Vanda
Ezüst minősítésben részesült:
Hortobágyi Róza
Jenei Ajna
Juhász Lili
Szalma Zsófia
Arany minősítésben részesült:
Hortobágyi Anna
Jenei Dalma Jázmin
Zsiga Levente
Felkészítő tanáruk: Berecki Zita
2023-04-05 11:00:47
A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:
I. korcsoport
Szakáczki Zalán
Borbély Bálint
Felkészítő tanár: Felvidéki Anna
A versenyen részt vett emődi növendékek:
I. korcsoport
Édes Konor
II. korcsoport
Tóth Boglárka
Felkészítő tanár: Tóth Gábor
2023-04-05 10:00:16
Reményi Brass Company - II.helyezés
2023-03-08 09:00:47
A versenyen részt vett emődi növendékek:
Dósa Zsanett - ezüst minősítés
Lengyel Lili - ezüst minősítés
Tóth Boglárka - arany minősítés
Felkészítő tanár: Székelyné Ágoston Ildikó
A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:
Bekecs Tamás Dániel - ezüst minősítés
Szabó Abigél Veronika - arany minősítés
Felkészítő tanár: Vincze Gabriella
Nyékládházi Tavirózsák - arany minősítés, a csoport tagjai: Bodnár Luca, Hortobágyi Anna, Zsiga Levente, Sipos Boglárka, Gelsei-Jaczkó Vendel
Kis Hannah - ezüst minősítés
Miskolczi Magor - arany minősítés
Felkészítő tanár: Berecki Zita
2023-02-01 10:00:47
Iskolánk, a Reményi Ede Zenei Alapfokú Művészeti Iskola sikeresen akkreditált az Erasmus+ programba.
2022-09-01 10:00:06
2022-05-06 14:00:04
FUVOLA
A versenyen részt vett emődi növendékek:
IV. korcsoport
Kiss Luca - arany minősítés
Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva
Rákosi Eszter - arany minősítés
Felkészítő tanár: Hizsnyik Evelin
A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:
III. korcsoport
Páll Dorka - ezüst minősítés
VI. korcsoport
Koba Bianka - arany minősítés
Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné Móri Marianna
KLARINÉT
A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:
Timkó Dávid - arany minősítés
Felkészítő tanár: Felvidéki Anna
Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó, Vincze Gabriella
ZONGORA
A versenyen részt vett emődi növendékek:
Nagy Zsombor - ezüst minősítés
Záborszki Réka - arany minősítés
Felkészítő tanár: Hutkainé Lövei Márta
2022-05-06 12:00:06
Nagy Zsombor zongora - dicséret
Felkészítő tanár: Hutkainé Lövei Márta
Tóth Boglárka klarinét
Felkészítő tanár: Tóth Gábor
Záborszki Réka zongora
Felkészítő tanár: Hutkainé Lövei Márta
2022-04-22 09:00:52
A találkozón részt vett emődi növendékek:
Harangvirág Csengettyű Együttes: Billik Gergely, Búzás Szintia, Turóczy Anita, Záborszki Réka, Hizsnyik Evelin tanárnő.
Felkészítő tanár: Székelyné Ágoston Ildikó
A találkozón részt vett nyékládházi növendékek:
Campanella Csengettyű Együttes: Komoróczki Liliána, Fazekas Zsófia Mária, Hornyák Zsófia Valéria, Varga Zsófia Médea, Gável Petra Tímea, Majoros Anna
Felkészítő tanár: Vincze Gabriella
2022-04-13 10:00:05
A versenyen részt vett emődi növendék:
Tenorkürt-baritonkürt III. korcsoport
Farkas Botond - III. helyezés
Felkészítő tanár: Koleszár Zsolt
Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó
A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:
Trombita I. Korcsoport
Gelsei-Jaczkó Vendel
Tenorkürt-baritonkürt I. korcsoport
Sipos Zalán - megosztott II. helyezés
Trombita III. korcsoport
Marincsák Levente - megosztott III. helyezés
Felkészítő tanár: Szilágyi Csaba
Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó, Vincze Gabriella
2022-04-06 10:00:52
A versenyen részt vett emődi növendék:
Tóth Boglárka arany minősítés
Felkészítő tanár: Székelyné Ágoston Ildikó
A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:
Bekecs Tamás Dániel ezüst minősítés
Major Enikő arany minősítés
Felkészítő tanár: Vincze Gabriella
Páll Dorka arany minősítés
Hortobágyi Róza arany minősítés
Felkészítő tanár: Berecki Zita
2022-04-01 10:00:10
A versenyen részt vett emődi növendék:
KLARINÉT
I. korcsoport
Tóth Boglárka
Felkészítő tanár: Tóth Gábor
Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó
A versenyen részt vett nyékládházi növendék:
KLARINÉT
II. korcsoport
Timkó Dávid - különdíj
Felkészítő tanár: Felvidéki Anna
Zongorán kísért: Vincze Gabriella
2022-02-23 16:00:24
A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:
II. korcsoport
Páll Dorka - ezüst minősítés
V. korcsoportban
Koba Bianka - ezüst minősítés
VIII.korcsoport
László Jáhel Vivien - arany minősítés
Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné Móri Marianna
Zongorán kísért: Soós Orsolya, Székelyné Ágoston Ildikó, Vincze Gabriella
2021-06-08 10:00:12
A versenyen részt vett emődi növendék:
FUVOLA
IV. korcsoport
Ragályi Jázmin - arany minősítés
Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva
A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:
FUVOLA
II. korcsoport
Páll Dorka - ezüst minősítés
III. korcsoport
Koba Bianka - arany minősítés
Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné Móri Marianna
KLARINÉT
II. korcsoport
Timkó Dávid - arany minősítés
Felkészítő tanár: Felvidéki Anna
Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó, Vincze Gabriella
2021-06-07 09:00:08
A versenyen részt vett emődi növendékek:
I. korcsoport
Tóth Boglárka - bronz minősítés
III. korcsoport
Boros Panna - kiemelt arany minősítés
V. korcsoport
Petruska Petra Mária - eszüst minősítés
Felkészítő tanár: Tóth Gábor - tanári különdíj
Zongorán kísért: Viszlai Dániel
A versenyen részt vett nyékládházi növendékek
II. korcsoport
Timkó Dávid - bronz minősítés
IV. korcsoport
Szabó Sára - arany minősítés
Felkészítő tanár: Felvidéki Anna
Zongorán kísért: Vincze Gabriella
2021-04-24 18:09:02
VI. korcsoport
László Jáhel Vivien - IV. helyezés
Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné Móri Marianna
Zongorán kísért: Flach Antal
2021-03-09 10:00:39
A versenyen részt vett emődi növendék:
Kiss Emma - Bronz minősítés
Felkészítő tanár: Székelyné Ágoston Ildikó
A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:
Miskolczi Magor - Ezüst minősítés
Páll Dorka - Ezüst minősítés
Hortobágyi Róza - Kiemelt arany minősítés
Szécsényi Viola Szófia - Ezüst minősítés
Magyar Gréta - Arany minősítés
Felkészítő tanár: Berecki Zita
2021-02-19 09:00:08
Emőd
Boros Panna - klarinét
Felkészítő tanár: Tóth Gábor
Ragályi Jázmin - fuvola
Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva
Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó
Szolfézs felkészítő tanár: Székelyné Ágoston Ildikó
Nyékládháza
Szabó Sára - klarinét
Felkészítő tanár: Felvidéki Anna
Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó, Vincze Gabriella
Szolfézs felkészítő tanár: Vincze Gabriella
Kötelező zongora felkészítő tanár: Berecki Zita
2021-02-18 10:00:38
A versenyen részt vett nyékládházi növendék:
László Jáhel - fuvola
Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné Móri Marianna
A versenyen részt vett emődi növendék:
A kamarazenekar tagjainak döntése alapján a megye
virtuózainak egyik nyertese:
Ragályi Jázmin - fuvola
Felkészítő tanára:
Zsalakovics Éva
Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó
2021-02-12 10:00:58
A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:
Koba Bianka - III. korcsoport
Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné Móri Marianna
Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó
A zsűri döntése alapján bejutott az országos versenyre:
László Jáhel - VI. korcsoport
Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné Móri Marianna
Zongorán kísért: Flach Antal
A versenyen részt vett emődi növendék:
Ragályi Jázmin - IV. korcsoport
Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva
Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó
2020-02-21 09:00:35
I. korcsoport
Koba Bianka - különdíj
V. korcsoport
Benedek Eszter
VI. korcsoport
László Jáhel - 1. helyezés
Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné Móri Marianna - legjobb felkészítő tanár díj
III. korcsoport
Ragályi Jázmin - 1. helyezés, bejutott az Országos Tomasi Fuvolaverseny és Fuvolafesztivál döntőjébe.
Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva - legjobb felkészítő tanár díj
Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó és Vincze Gabriella
2020-02-20 09:00:10
I. korcsoport
Timkó Dávid - 1. helyezés, fellépési lehetőség
III. korcsoport
Szabó Sára - megosztott 2. helyezés
Felkészítő tanár: Felvidéki Anna - legjobb felkészítő tanár díj
II. korcsoport
Boros Panna - megosztott 2. helyezés
Rontó Krisztián Norisz
Felkészítő tanár: Tóth Gábor
Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó és Vincze Gabriella
2019-12-09 17:00:45
Jeney Dalma Jázmin - 3. helyezés
Bóna Benedek - dicséret
Bodnár Bence - dicséret
Juhász Lili - dicséret
Felkészítő tanár: Berecki Zita - tanári különdíj
2019-06-29 10:00:00
Polgármesteri kitüntetésben részesült kimagasló zeneművészeti tevékenységéért:
Koba Bianka
László Jáhel Vivien
Bóna Benedek
Juhász Lili
Elekes Anna
Dendől Dalma
Tanáraik: Krajnik Tiborné és Berecki Zita
2019-04-26 10:00:00
A X.Jubileumi Pitypalatty-völgyi Csengettyű Fesztiválon vett részt a Campanella csengettyű együttes.
Tagok: Dendők Dalma, Fazekas Zsófia Mária, Hortobágyi Róza, Koba Bianka, Komoróczki Liliána, Majoros Anna, Szécsényi Viola Szófia, Varga Zsófia Médea.
Felkészítő tanár: Vincze Gabirella (csengettyű), Krajnik Tiborné (fuvola), Berecki Zita (átiratok elkészítése)
2019-04-17 09:00:00
A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:
I. korcsoport
Parsee Milan Cyrus - II. helyezés
Timkó Dávid
III. korcsoport
Szabó Sára
Felkészítő tanár: Felvidéki Anna
A versenyen részt vett emődi növendékek:
II. korcsoport
Boros Panna - III. helyezés
IV. korcsoport
Papp Dániel
Felkészítő tanár: Varga William
Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó és Vincze Gabriella
2019-04-12 10:00:00
REGIONÁLIS FUVOLA VERSENY
A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:
I. korcsoport
Koba Bianka - I. helyezés
V. korcsoport
László Jáhel - I. helyezés
Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné Móri Marianna - tanári különdíj
A versenyen részt vett emődi növendékek:
I. korcsoport
Kis-Tóth Léda
III. korcsoport
Ragályi Jázmin - I. helyezés
IV. korcsoport
Bukta Bernadett - I. helyezés
Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva
REGIONÁLIS KLARINÉT VERSENY
I. korcsoport:
Parsee Milan Cyrus - I. helyezés
Timkó Dávid - II. helyezés
II. korcsoport
Szabó Sára - II. helyezés
Felkészítő tanár: Felvidéki Anna
REGIONÁLIS RÉZFÚVÓS VERSENY
Tenorkürt II. korcsoport
Farkas Botond - II. helyezés
Felkészítő tanár: Koleszár Zsolt
Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó és Vincze Gabriella
REGIONÁLIS ZONGORA VERSENY
Kassai Lili Hanna
Tergalecz Dóra
Felkészítő tanár: Hutkainé Lövei Márta
2019-03-29 10:00:00
Alsó tagozat szóló kategória
Dendők Dalma - I. helyezés
Felső tagozat szóló kategória
Gönczi Zsófia - I. helyezés
Magyar Gréta - II. helyezés
Alsó tagozat csoportos kategória
Nyékládházi Leánykák - I. helyezés
Tagjai: Dendők Dalma, Fazekas Zsófia Mária, Hortobágyi Róza, Majoros Anna, Szécsényi Viola Szófia, Varga Zsófia Médea
Felkészítő tanár: Berecki Zita - tanári különdíj
2019-03-14 14:00:30
Bukta Bernadett - fuvola
Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva
Dendők Balázs - harsona
Felkészítő tanár: Szilágyi Csaba
Zenei elméleti tárgyakból felkészítő tanárok: Székelyné Ágoston Ildikó és Vincze Gabriella
2019-03-06 14:00:30
Dendők Dalma - ezüst minősítés
Gönczi Zsófia - kiemelt arany minősítés
Felkészítő tanár: Berecki Zita
2019-03-01 14:00:24
Halász Fábián-zongora - Kiemelt Nívódíj, Közönségdíj
Felkészítő tanár: Berecki Zita
2019-02-15 10:00:59
A versenyen részt vett emődi növendékek
Bukta Bernadett - fuvola - Kiemelt dicséret
Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva
Lapostyán Milán - tenorkürt
Felkészítő tanár: Koleszár Zsolt
Simon Míra Hanna - zongora
Felkészítő tanár: Hutkainé Lövei Márta
Pink Bence Máté - trombita
Felkészítő tanár: Szekeres Tamás
A versenyen részt vett Nyékládházi növendékek
Dendők Balázs - harsona - Dicséret
Felkészítő tanár: Szilágyi Csaba
Gönczi Zsófia - ének - Kiemelt dicséret
Felkészítő tanár: Berecki Zita
László Jáhel - fuvola - Kiemelt dicséret
Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné
Szabó Sára - klarinét
Felkészítő tanár: Felvidéki Anna
Zongorán közreműködött: Hutkainé Lövei Márta, Székelyné Ágoston Ildikó, Vincze Gabriella
2018-11-24 10:00:30
A versenyen részt vett emődi növendékek:
III. korcsoport
Ragályi Jázmin - II. helyezés
V. korcsoport
Bukta Bernadett - II. helyezés
Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva
A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:
I. korcsoport
Koba Bianka - I. helyezés, különdíj
VI. korcsoport
László Jáhel - I. helyezés, különdíj
Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné - tanári különdíj
Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó - korrepetítori különdíj
2018-11-23 10:00:40
Pink Bence Máté
Felkészítő tanár: Szekeres Tamás
Kósa Lajos
Felkészítő tanár: Koleszár Zsolt
Zongorán közreműködött: Hutkainé Lövei Márta
2018-11-21 10:00:49
III. korcsoport
Szabó Sára
Felkészítő tanár: Felvidéki Anna
Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó
2018-11-14 10:00:52
Jenei Dalma Jázmin - ezüst minősítés
Dendők Dalma - arany minősítés
Gönczi Zsófia - arany minősítés
Magyar Gréta - arany minősítés
Felkészítő tanár: Berecki Zita
2018-09-10 14:00:00
2018-07-05 14:00:45
Stefán Dávid János - III. helyezés
Felkészítő tanár: Berecki Zita
2018-05-26 10:00:36
Gönczi Zsófia - ezüst minősítés
Felkészítő tanár: Berecki Zita
2018-05-04 10:00:15
Jenei Dalma Jázmin - ezüst minősítés
Elekes Dóra - ezüst minősítés
Magyar Gréta - arany minősítés és különdíj
Kerekes Dorina Petra - arany minősítés és különdíj
Benedek Eszter - arany minősítés
Halász Fábián - arany minősítés
Felkészítő tanár: Berecki Zita
2018-04-20 10:00:31
A versenyen részt vett emődi növendékek:
FUVOLA
II. korcsoport
Teleki Senon - különdíj
Felkészítő tanár: Kerekes Eliza
III. korcsoport
Ragályi Jázmin - III. helyezés
IV. korcsoport:
Bukta Bernadett - I. helyezés
Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva
KLARINÉT
II. korcsoport
Boros Panna - különdíj
Papp Dániel - különdíj
Felkészítő tanár: Barna Bettina
Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó
A versenyen részt vett nyékládházi növendékek
FUVOLA
II. korcsoport
Koba Bianka - I. helyezés
V. korcsoport
László Jáhel - I. helyezés
Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné
KLARINÉT
I. korcsoport
Timkó Dávid - III. helyezés
II. korcsoport
Szabó Sára - I. helyezés
Felkészítő tanár: Felvidéki Anna
TROMBITA
III. korcsoport
Dely Gábor - I. helyezés
Felkészítő tanár: Szilágyi Csaba
Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó, Vincze Gabriella
2018-04-18 15:00:24
Támogatást nyert a Nyékládházi Ifjúsági Fúvószenekar.
2018-04-17 08:00:44
A versenyen részt vett emődi növendékek:
Trombita I. korcsoport:
Nagy Béla
Tenor I. korcsoport:
Farkas Botond - III. helyezés
Lapostyán Milán
Tuba II. korcsoport:
Halkó Gábor - II. helyezés
Felkészítő tanár: Koleszár Zsolt
Zongorán közreműködött: Hutkainé Lövei Márta
A versenyen részt vett nyékládházi növendékek
Trombita III. korcsoport
Dely Gábor - III. helyezés
Harsona III. korcsoport
Dendők Balázs - III. helyezásDendők Balázs - III. helyezés
Felkészítő tanár: Szilágyi Csaba
Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó, Vincze Gabriella
2018-04-13 14:00:20
Kamara kategória:
Kerekes Eliza (fuvola) és Zsalakovics Éva (fuvola) - Bronz minősítés
2018-04-09 10:00:19
Fuvola:
Ragályi Tamara
Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva
Jazz zongora:
Stefán Dávid János
Felkészítő tanár: Berecki Zita
2018-03-23 14:00:00
Tergalecz Dóra - Bronz minősítés
Felkészítő tanár: Hutkainé Lövei Márta
2018-03-09 14:00:32
A találkozón részt vett emődi növendékek:
Boros Panna (klarinét)
Tergalecz Dóra (zongora) - Nívódíj, Különdíj
A találkozón részt vett nyékládházi növendékek:
Bodnár Bence (zongora)
Szabó Sára (klarinét) - Különdíj
László Jáhel (fuvola) - Nívódíj
2018-02-12 09:00:22
A versenyen részt vett emődi növendékek:
I. korcsoport:
Ragályi Jázmin
IV. korcsoport:
Bukta Bernadett
A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:
I. korcsoport:
Koba Bianka
V. korcsoport:
László Jáhel
2017-11-15 14:00:01
Gönczi Zsófia - III. helyezés
Magyar Gréta
Felkészítő tanár: Berecki Zita
2017-05-18 10:00:31
Boros Panna - Bronz minősítés
Felkészítő tanára: Sándor Ferenc
Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó
2017-04-12 10:00:49
A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:
I. korcsoport:
Gáll Emese - 2. helyezés
II. korcsoport:
Szabó Sára
III. korcsoport:
Varga Rita
IV. korcsoport:
Takács Anna - 2. helyezés
Felkészítő tanár: Felvidéki Anna
Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó
A versenyen részt vett emődi növendékek:
I. korcsoport:
Boros Panna
II. korcsoport:
Lach Gréta
Papp Dániel
Tóth Lilla
Felkészítő tanár: Sándor Ferenc
Zongorán közreműködött Székelyné Ágoston Ildikó
2017-04-04 10:00:25
A versenyen részt vett emődi növendékek:
KLARINÉT
I. korcsoport:
Boros Panna - I. helyezés
II. korcsoport:
Lach Gréta - III. helyezés
Papp Dániel - III. helyezés
Tóth Lilla - Különdíj
Felkészítő tanár: Sándor Ferenc
FUVOLA
I. korcsoport
Kis Tóth Léda
II. korcsoport:
Ragályi Jázmin - I. helyezés
Rubos Leona - Különdíj
Nagy Eliza Eszter
III. korcsoport
Bukta Bernadett - I. helyezés
IV. korcsoport:
Ragályi Tamara - II. helyezés
Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva
A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:
KLARINÉT
I. korcsoport:
Szabó Sára - III. helyezés
Gáll Emese - Különdíj
III. korcsoport
Takács Anna - I. helyezés
Varga Rita
Felkészítő tanár: Felvidéki Anna
FUVOLA
I. korcsoport:
Koba Bianka - I. helyezés
IV. korcsoport:
László Jáhel Vivien - I. helyezés
Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné
Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó
2017-03-24 14:00:36
A találkozón részt vett emődi növedékek:
Drum Together Ütőhangszeres Kamaracsoport - Kiemelt Nívódíj
Tagok: Besenyei Báint, Holló Milán, Kovács Balázs, Szabó Zétény, Rublinszki Zsombor, Lippai Adrián, Váradi Péter, Váradi Péter, Komlósi Ákos, Szomogya Botond, Kéméndi Ádám, Garics Péter, Rublinszki Botond
Felkészítő tanár és zongorakísérő: Szántó Sándor
Klarinét kvátett
Tagok: Boros Panna, Lapostyán Fanni, Petruska Pera Mária, Sándor Ferenc
Felkészítő tanár: Sándor Ferenc
A találkozón részt vett nyékládházi növendékek:
Stefán Dávid János - különdíj
Felkészítő tanár: Berecki Zita
László Jáhel Vivien - különdíj
Felkészítő tanár: Berecki Zita
Varga Adél, Takács Anna klarinétduó - különdíj
Felkészítő tanár: Felvidéki Anna
Zongorán kísért: Berecki Zita
2017-03-14 14:00:08
Tolnai Szilveszter - Dícséret
Felkészítő tanár: Kaulics-Nagy Zsófia
2017-03-09 10:00:39
Fuvola:
László Jáhel
Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné
Klarinét:
Takács Anna
Varga Rita
Felkészítő tanár: Felvidéki Anna
2017-02-10 14:00:02
A találkozón részt vett emődi növedékek:
Nagy Béla felkészítő tanár: Koleszár Zsolt
Tergalecz Dóra - különdíj felkészítő tanár: Lövei Márta
Tolnai Szilveszter - különdíj felkészítő tanár: Kaulics-Nagy Zsófia
A találkozón részt vett nyékládházi növendékek:
Halász Fábián - különdíj felkészítő tanár: Berecki Zita
László Jáhel- különdíj felkészítő tanár: Krajnik Tiborné
Takács Anna - különdíj felkészítő tanár: Felvidéki Anna
Zongorán közreműködött: Lövei Márta, Székelyné Ágoston Ildikó
2016-04-18 10:00:49
A versenyen részt vett emődi növendékek és díjak:
1. korcsoport, duó kategóriában:
Felkészítő tanár: Szántó Sándor
2016-04-15 13:00:28
VII. Észak-magyarországi Csengettyű Együttesek Találkozón vett részt a Harangvirág csengettyű együttes.
Tagjai: HodosiLászló Pál, Hodosi Péter Ádám, Gaál Zsuzsa Mia, Gönczi Petra Virág, Petruska Petra Mária, Tergalecz Dóra.
Felkészítő tanáruk: Székelyné Ágoston Ildikó.
2016-04-15 10:00:14
A versenyen részt vett emődi növendék és díja:
I. korcsoport
Boros Panna - Kiemelt nívódíj
Felkészítő tanára: Sándor Ferenc
Zongorán közreműködött: Lövei Márta
2016-04-14 10:00:13
A versenyen részt vett emődi növendékek és díjak:
Szakál Attila harsona - 2. díj (2. korcsoport)
Kósa Lajos
Medgyesi Gyula
Zongorán kísért Székelyné Ágoston Ildikó tanárnő
Felkészítő tanárok Koleszár Zsolt és Szilágyi Csaba
2016-04-12 15:00:20
A versenyen részt vett emődi növendékek és eredmények:
2. korcsoport:
3. korcsoport:
4. korcsoport:
Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó
Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva
2015-11-28 18:00:00
A versenyen részt vett nyékládházi növendék és eredménye:
4.korcsoport:
Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó
Felkészítőtanár: Krajnik Tiborné
A versenyen részt vett emődi növendékek és díjak:
1.korcsoport:
2. korcsoport:
4. korcsoport:
Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó
Felkészítőtanár: Zsalakovics Éva - Tanári különdíj
2015-04-22 10:00:00
FUVOLA
I. korcsoport:
II. korcsoport:
III. korcsoport:
Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó
Felkészítő Tanár: Zsalakovics Éva
ZONGORA
Tergalecz Dóra: Nívódíj
Felkészítő tanár: Lövei Márta
FUVOLA
III. korcsoport:
László Jáhel - Nívódíj
Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné
Zongorán közreműködött: Szekeres Tamásné
KLARINÉT
Varga Adél: Dicséret
Felkészítő tanár: Felvidéki Anna
Zongorán közreműködött: Szekeres Tamásné