Tanszak

img

Tenor

Emőd, Nyékládháza

Tanszakról

Eredmények

2019

  • XXVIII. Regionális Hangszeres Verseny - Sátoraljaújhely

    2019-04-12 10:00:00

    REGIONÁLIS FUVOLA VERSENY

    A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:

    I. korcsoport
    Koba Bianka - I. helyezés
    V. korcsoport
    László Jáhel - I. helyezés
    Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné Móri Marianna - tanári különdíj

    A versenyen részt vett emődi növendékek:

    I. korcsoport
    Kis-Tóth Léda
    III. korcsoport
    Ragályi Jázmin - I. helyezés
    IV. korcsoport
    Bukta Bernadett - I. helyezés
    Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva

    REGIONÁLIS KLARINÉT VERSENY

    I. korcsoport:
    Parsee Milan Cyrus - I. helyezés
    Timkó Dávid - II. helyezés
    II. korcsoport
    Szabó Sára - II. helyezés
    Felkészítő tanár: Felvidéki Anna

    REGIONÁLIS RÉZFÚVÓS VERSENY

    Tenorkürt II. korcsoport
    Farkas Botond - II. helyezés
    Felkészítő tanár: Koleszár Zsolt

    Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó és Vincze Gabriella

    REGIONÁLIS ZONGORA VERSENY

    Kassai Lili Hanna
    Tergalecz Dóra

    Felkészítő tanár: Hutkainé Lövei Márta


  • V. Jubileumi Vidéki Zenészpalánták Koncertje

    2019-02-15 10:00:59

    A versenyen részt vett emődi növendékek

    Bukta Bernadett - fuvola - Kiemelt dicséret
    Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva

    Lapostyán Milán - tenorkürt
    Felkészítő tanár: Koleszár Zsolt

    Simon Míra Hanna - zongora
    Felkészítő tanár: Hutkainé Lövei Márta

    Pink Bence Máté - trombita
    Felkészítő tanár: Szekeres Tamás

    A versenyen részt vett Nyékládházi növendékek

    Dendők Balázs - harsona - Dicséret
    Felkészítő tanár: Szilágyi Csaba

    Gönczi Zsófia - ének - Kiemelt dicséret
    Felkészítő tanár: Berecki Zita

    László Jáhel - fuvola - Kiemelt dicséret
    Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné

    Szabó Sára - klarinét
    Felkészítő tanár: Felvidéki Anna

    Zongorán közreműködött: Hutkainé Lövei Márta, Székelyné Ágoston Ildikó, Vincze Gabriella


2018

  • Erasmus+ Iskolai és óvodai partnerségek pályázat

    2018-09-10 14:00:00


  • XVI. Megyei Rézfúvós Verseny

    2018-04-17 08:00:44

    A versenyen részt vett emődi növendékek:

    Trombita I. korcsoport:
    Nagy Béla

    Tenor I. korcsoport:
    Farkas Botond - III. helyezés
    Lapostyán Milán

    Tuba II. korcsoport:
    Halkó Gábor  - II. helyezés

    Felkészítő tanár: Koleszár Zsolt
    Zongorán közreműködött: Hutkainé Lövei Márta

    A versenyen részt vett nyékládházi növendékek

    Trombita III. korcsoport
    Dely Gábor - III. helyezés

    Harsona III. korcsoport
    Dendők Balázs - III. helyezásDendők Balázs - III. helyezés

    Felkészítő tanár: Szilágyi Csaba
    Zongorán közreműködött: Székelyné Ágoston Ildikó, Vincze Gabriella





Galéria