Tanszak

Tanszakról

Eredmények

2021

  • XXIX. Regionális Fuvola és Klarinét Versenyek

    2021-06-08 10:00:12

    A versenyen részt vett emődi növendék:

    FUVOLA

    IV. korcsoport
    Ragályi Jázmin - arany minősítés

    Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva

    A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:

    FUVOLA

    II. korcsoport
    Páll Dorka - ezüst minősítés

    III. korcsoport
    Koba Bianka - arany minősítés

    Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné Móri Marianna

    KLARINÉT

    II. korcsoport
    Timkó Dávid - arany minősítés

    Felkészítő tanár: Felvidéki Anna

    Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó, Vincze Gabriella


  • X. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny

    2021-04-24 18:09:02

    VI. korcsoport

    László Jáhel Vivien - IV. helyezés

    Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné Móri Marianna
    Zongorán kísért: Flach Antal



  • Miskolci Bartók Béla Zene- és Táncművészeti Szakgimnáziumba felvételt nyert növendékeink

    2021-02-19 09:00:08

    Emőd
    Boros Panna - klarinét
    Felkészítő tanár: Tóth Gábor

    Ragályi Jázmin - fuvola
    Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva

    Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó
    Szolfézs felkészítő tanár: Székelyné Ágoston Ildikó

    Nyékládháza
    Szabó Sára - klarinét
    Felkészítő tanár: Felvidéki Anna

    Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó, Vincze Gabriella
    Szolfézs felkészítő tanár: Vincze Gabriella
    Kötelező zongora felkészítő tanár: Berecki Zita




  • Megyénk Virtuózai verseny

    2021-02-18 10:00:38

    A versenyen részt vett nyékládházi növendék:

    László Jáhel - fuvola
    Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné Móri Marianna

     

    A versenyen részt vett emődi növendék:

    A kamarazenekar tagjainak döntése alapján a megye virtuózainak egyik nyertese:
    Ragályi Jázmin
    - fuvola

    Felkészítő tanára: Zsalakovics Éva

    Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó



  • X. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny egri területi válogató

    2021-02-12 10:00:58

    A versenyen részt vett nyékládházi növendékek:
    Koba Bianka - III. korcsoport 
    Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné Móri Marianna     
    Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó

    A zsűri döntése alapján bejutott az országos versenyre:
    László Jáhel
    - VI. korcsoport 
    Felkészítő tanár: Krajnik Tiborné Móri Marianna
       
    Zongorán kísért: Flach Antal

    A versenyen részt vett emődi növendék:
    Ragályi Jázmin - IV. korcsoport 
    Felkészítő tanár: Zsalakovics Éva
    Zongorán kísért: Székelyné Ágoston Ildikó



Galéria